anasayfa     firma     koleksiyonlar     ayak hakkında herşey     bayi özel     doktorların tavsiyesi ilk adım ayakkabısı     reklamlar    
firma

1970 yılında ilk üretimine başlayan Cem Bebe Türkiye'nin Bebek Ayakkabısında lider ve jenerik markası olmayı hedef olarak seçmiştir. Erişkinlikteki ayak sağlığının; bebeklikteki ayakkabı seçimiyle ilintili olmasından dolayı bebek ayakkabılarında Ar-Ge ve kaliteli malzeme seçimine verilen önemin, ülkemizde İleri Batı ülkelerindekinden geride olduğunu tespit eden Cem Bebe Paqpa markalı ürünlerde bulunan amiral gemisi olarak görmüştür. Bir taraftan Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ettiği gibi bu konuda araştırmalar yapan üniversite ve bağımsız kuruluşlarla devamlı iletişim içerisinde olmuştur diğer yandan da kendi bünyesindeki Ar-Ge ekibi tarafından bebek ayak sağlığını koruyucu gelişmeler araştırılmıştır. Sağlıkla atılan minik adımların gelecekte ayak sağlığından, ruh sağlığına kadar "kalitesi yüksek" bir erişkinliğin ve yaşlılığın güvencesini sağladığının bilinciyle 2006 yılında İzmir Sarnıçla kurulan 3000 m2 kapalı alanda üretim yapan Türkiye'nin en modern ve en geniş kapasiteli fabrikasına geçmiştir. Bu fabrikanın kuruluşu sırasında dünyadaki en gelişmiş teknoloji kullanılırken bir grup teknolojik çözümler ise dünyada da örneği olmadığı için Cem Bebe tarafından geliştirilmiştir.
" Bebeklerin ulusu yok Başlarını tutuşları aynı Bakarken gözlerindeaynı merak Ağlarken aynı seslerin tonu"
Ataol Behramoğlu'nun dizelerinde de belirttiği gibi bebekler dünyaya aynı şekilde ve birbirlerine benzer gelirler. Büyüdükçe farklılaşırlar. Dünyanın dört bir ülkesinde ise 10'u aşkın ülkede Paqpa Club üyesi bebeklerin ortak noktası ayakkabıları., Paqpa markasıyla açılan mağazalara her geçen gün yenilerinin eklenmesiyle bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Mavi Piksel